O nas

Czyli...

Z kim masz do czynienia

Młodzi profesjonaliści

Oferujemy więcej
niż tylko
księgowość...

Jesteśmy przedsiębiorstwem znajdującym się w Rijswijk i specjalizującym się w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich firm (ale posiadamy także szeroką ofertę dla osób prywatnych). Dzięki dostępnej technologii, usługi księgowe świadczymy na terenie całego kraju.
Współpraca z naszym biurem rozpoczyna się od dokładnego poznania specyfiki Klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Każdy Klient jest inny i ma inne potrzeby. Dlatego zawsze staramy się poznać wszystkie aspekty działalności, aby współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron i przebiegała bez zakłóceń. Ustalamy zasady (m.in. sposób przekazywania dokumentów księgowych) i rozpoczynamy współpracę. Staramy się być zawsze dostępni i zawsze doradzać oraz pomagać w rozwiązywaniu wszelkich problemów.
Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, aby być na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach prawa podatkowego i aby Klienci byli pewni naszego profesjonalnego podejścia.
Dlatego mamy wielu zadowolonych Klientów. Dołączysz do nich?

Monika Bugaj

Monika Bugaj

To może niektórych dziwić, ale lubię cyferki. To chyba dlatego z wykształcenia i zamiłowania jestem księgową. Po 7 latach pracy w administracji i podatkach zdecydowałam się otworzyć własną działalność związaną z administracją i rachunkowością. Teraz nabytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję dla dobra moich Klientów.

 

W Holandii ukończyłam szkołę o kierunku ekonomicznym oraz szereg kursów księgowych. Cały czas się dokształcam, uczestnicząc w kolejnych kursach zawodowych, aby być na bieżąco ze zmianami w prawie. Aby nie zawieść obecnych i przyszłych Klientów.

 

Mam nadzieję powitać Cię wkrótce jako nowego Klienta.

Martijn Wenning

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie inkasowania należności. Z jednej strony jestem osobą pogodną i zawsze pozytywnie nastawioną. Z drugiej mam duże poczucie odpowiedzialności. Moją zaletą jest łączenie stron i szukanie razem kreatywnych rozwiązań.

To, że pracuję razem z Moniką, jest logiczną konsekwencją połączenia naszej wspólnej wiedzy i umiejętności. Wszystko po to, aby zaoferować Tobie kompletny pakiet. Wspólnie z przyjemnością podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Nie mogę się doczekać, aż się poznamy!

Martijn-1
Zainteresowany(-a) współpracą?

Umów się na spotkanie

Sprawdź nas. To nic nie kosztuje.

Poproś o darmową ofertę

Trwa wczytywanie
Scroll to Top